Спремен си за нова рунда поттик?

Знаете ли што вклучува субвенцијата на ЕУ за купување на електрични возила?

Сега е идеално време да се искористи поттикот на Европската унија да купува електрични возила, меѓу кои и MS ENERGY eMoped CYBER! Оваа неверојатна можност ќе ви овозможи да станете сопственик на спортски тркачки мотор кој ќе ве исфрли од нозете.

MS ENERGY CYBER е комбинација од убавина и моќ во уникатна комбинација која ќе ви го одземе здивот. И покрај компактниот дизајн, MS ENERGY eMoped CYBER испорачува супериорни перформанси кои ќе ви се допадне првиот пат кога ќе дадете гас. Моќниот 3.000 W мотор обезбедува неверојатно забрзување и непречено возење, без оглед на теренот. Тесната конструкција обезбедува стабилност и безбедност, а возење на CYBER ќе биде неверојатно убаво и возбудливо. Една од извонредните карактеристики на овој мопед е хидрауличниот диск сопирачки на предните и задно тркала, кои обезбедуваат пократок растојание на запирање и исклучително ефективно кочење на различни површини. Без разлика дали патиштата се мазни или неправилни, CYBER секогаш ќе ве однесе до вашата дестинација безбедно. Моќниот погонски систем обезбедува доволно моќност за брзо забрзување и безнапорно пријатно возење. MS ENERGY eMoped CYBER е совршен партнер за вашите градски авантури и доаѓа со две електрични батерии како стандардна опрема. Секоја батерија обезбедува опсег до 50 километри, така што можете да се забавувате и да го истражувате градот без да се грижите за полнење. Покрај тоа, CYBER има иновативна функција – стандардна вградена брава за кациги (“шкафче”) за заклучување на шлемот до седиштето, така што никогаш повеќе нема да мора да се грижите за безбедноста на вашиот најважен додаток за возење. Секој детал од MS ENERGY eMoped CYBER е внимателно дизајниран да ви даде извонредно искуство во возење. Елегантен дизајн ќе ги воодушеви сите околу вас, додека одличните перформанси ќе имаат силен впечаток за секој љубовник на возилата со две тркала. Со CYBER, вашето возење станува повеќе од само средство за транспорт станува авантура полна со возбуда и слобода. Благодарение на MS ENERGY eMoped CYBER, имате можност да го разгледате градот на сосема нов начин. Уживајте во секој момент од возењето, чувствувајќи ја моќта на електричниот мопед и откријте сензационален свет на возбуда со MS ENERGY eMoped CYBER!

Не ја пропуштајте оваа голема можност да станете дел од иднината на мобилноста денес! Искористете ја субвенцијата на Европската унија за купување електричен мотор и одете на авантура со MS ENERGY eMoped CYBER!