Gati për një raund të ri stimujsh?

A e dini se çfarë përfshin subvencioni i BE-së për blerjen e automjeteve elektrike?

Tani është koha ideale për të përfituar nga nxitja e Bashkimit Evropian për të blerë automjete elektrike, mes të cilave MS ENERGY eMoped CYBER! Kjo mundësi e mahnitshme do t’ju lejojë të bëheni pronari i një motoçiklete sportive që do t’ju fshijë nga këmbët.

MS ENERGY CYBER është një kombinim i bukurisë dhe fuqisë në një kombinim unik që do t’ju marrë frymën. Pavarësisht dizajnit të saj kompakt, MS ENERGY eMoped CYBER jep një performancë superiore që do t’ju pëlqejë herën e parë që jepni shtytje. Motori i fuqishëm 3,000 W siguron përshpejtim të pabesueshëm dhe vozitje të lëmuar, pavarësisht nga terreni. Ndërtimi i fortë siguron stabilitet dhe siguri, dhe vozitja në CYBER do të jetë jashtëzakonisht e këndshme dhe emocionuese. Një nga karakteristikat e jashtëzakonshme të këtij moped janë frenat e diskut hidraulik në rrotat e përparme dhe të pasme, të cilat sigurojnë një distancë më të shkurtër ndalese dhe frenim jashtëzakonisht efektiv në sipërfaqe të ndryshme. Pavarësisht nëse rrugët janë të lëmuara apo të parregullta, CYBER gjithmonë do t’ju çojë në destinacionin tuaj në mënyrë të sigurt. Sistemi i fuqishëm i vozitjes siguron fuqi të mjaftueshme për përshpejtim të shpejtë dhe një udhëtim të këndshëm pa mundim. MS ENERGY eMoped CYBER është partneri perfekt për aventurat e qytetit tuaj dhe vjen me dy bateri elektrike si pajisje standarde. Çdo bateri siguron një gamë deri në 50 kilometra, kështu që ju mund të argëtoheni dhe të eksploroni qytetin pa u shqetësuar për ngarkimin. Përveç kësaj, CYBER ka një funksion novator – një çelës standard të integruar të helmetës (“locker”) për të kyçur helmetën pranë sediljes kështu që nuk do t’ju duhet të shqetësoheni më për sigurinë e aksesorit tuaj më të rëndësishëm të vozitjes. Çdo detaj i MS ENERGY eMoped CYBER është projektuar me kujdes për t’ju dhënë një përvojë të jashtëzakonshme të vozitjes. Dizajni i hollë do të kënaqë të gjithë rreth jush, ndërsa performanca e shkëlqyer do të bëjë një përshtypje të fortë tek çdo adhurues i automjeteve me dy rrota. Me CYBER, udhëtimi juaj bëhet më shumë se thjesht një mjet transporti. Ajo bëhet një aventurë plot entuziazëm dhe liri. Falë MS ENERGY eMoped CYBER, ju keni mundësinë të eksploroni qytetin në një mënyrë krejt të re. Shijoni çdo moment të udhëtimit, duke ndjerë fuqinë e një moped elektrik dhe zbuloni një botë sensacionale të eksitimit me MS ENERGY eMoped CYBER!

Mos e humbisni këtë mundësi të madhe për t’u bërë pjesë e së ardhmes së lëvizshmërisë sot! Përfitoni nga subvencioni i Bashkimit Evropian për të blerë një motor elektrik dhe për të shkuar në një aventurë me MS ENERGY eMoped CYBER!