Biçikletë qyteti

MS ENERGY eBike c12

Biçikletë qyteti

MS ENERGY eBike c12

25 km/h

Maks. Shpejtësia

36 V, 15 Ah

Bateria

MS ENERGY eBike c12 nga familja e biçikletave elektrike urbane vjen me një kornizë alumini të lehtë në madhësinë e M (17″), jashtëzakonisht interesante për njerëzit që kërkojnë raportin më të mirë të gamës me çmimin. Gjeometria dhe gjerësia e gomave të jashtme është projektuar posaçërisht për një udhëtim të rehatshëm në qytet. Të gjitha kabllot në biçikletë janë të integruara nëpërmjet kornizës së biçikletës. Motoçikleta është e pajisur me një gjeneratë të re të motorit të mbrapëm Vinka RH30, dhe një bateri 468 Wh me të cilën mund të arrini një rreze deri në 100 km (varet nga konfigurimi i terrenit, kushtet e motit, pesha e kalorësit dhe shkalla e ndihmës). Biçikleta vjen me pajisje që përfshijnë fenerë dhe drita të përparme dhe të pasme.

Ekrani

Ekrani HD i papërshkueshëm nga uji ju sjell gjithë gamën e përvojës. Ekrani i papërshkueshëm nga uji nuk ka frikë nga era dhe shiu. Ajo shfaq me saktësi fuqinë e mbetur, kilometrazhin, shpejtësinë në kohë reale dhe informacionin e gabimit, kështu që mund të kuptoni lehtësisht çdo hap të udhëtimit.

Specifikimet

Emri MS ENERGY MS ENERGY eBike c12
Motor / Motor Prapa Vinka RH30 30Nm
Zaslon / Display KEYDISP KD-58C
Bateria / Bateria Raketa Kaiyisi 36V 13Ah
Punjaç / Karikues Karikues i mençur AC 100V – 230V
Domet / Varg 80 – 100 km
Okvir / Kornizë 17″ M Goldenwheel, Alumini 6061, saldim i lëmuar
Vilica / Fork Moda / 40mm udhëtim
Kutia e marshit të pasme / Derailleur e pasme Shimano Tourney TY200, 6 shpejtësi
Leva marshi / Levë Shift Shimano Tourney SL-TX50
Kazeta / Kaseta Shimano MF-TZ500 14-28T
Lanac / Zinxhir KMC z7
Drive / Chainring Çelik prowheel PRO-E40, 40T
Frenat / Leva e frenave Logan LL-E402DG
Frenat e përparme / Frena përpara Repute DSC-730A (meh), 160mm
Frenat e pasme / Prapa frenave Repute DSC-730A (meh), 160mm
Goma të jashtme / Goma Wanda P1025 26″ x 1.75″
Rrotat / karrota Aliazh alumini me mur të dyfishtë, 36H
Hub i përparmë / qendër e rrotës së përparme Shunfeng SF-A210F, 36H
Hub i pasëm/ Hub i rrotës së pasme Shunfeng SF-A210F, 36H
Žbice / Spokes Çelik pa njolla
Timon / Dorezë gjerësia: 610mm Alumini
Gripi / Gripi Gomë, gjerësi: 135mm
Timon lula / Stemë Aliazh alumini
Krevat fork / Kufje 28.6*44-50.6*30, H:23mm
Sedilje / Shalë Vander VD-1150-23
Tubi i ndenjëses / Posta e ndenjëses Alumini 27.2mm*350mm
Pedale / Pedals Feimin FP-830A
Ngarkesa maksimale/ Lejohet pesha totale 100 kg
Lloji i biçikletës / Lloji i biçikletës Qyteti eBike

Aksesorë

Kush thotë se siguria dhe prirja nuk përzihen që nuk kanë parë aksesorë të MS Energy që do ta kthejnë udhëtimin tuaj në qytet në një përvojë krejt të re që të kap sytë