Biçikletë mali

MS ENERGY eBike m11

Biçikletë mali

MS ENERGY eBike m11

25 km/h

Maks. Shpejtësia

36 V, 13 Ah

Bateria

Pavarësisht nëse ju pëlqen udhëtimi vetëm apo në kompaninë tuaj, MS Energy m11 eBicikl do t’ju japë një përvojë të plotë të lirisë si në ngjitjet malore, ashtu edhe në rrugët e qytetit. Ajo është ndërtuar nga një kornizë alumini e lehtë dhe e pajisur me një transmetim Shimano Altus me 8 shpejtësi, një pezullim 100mm përpara Suntour, goma të jashtme CST dhe frena Tektro moderne. Falë motorit të fuqishëm Shengyi dhe baterisë 468Wh, ju do të shijoni ngarjen me një gamë deri në 100 km (natyrisht, në varësi të konfigurimit të terrenit, kushteve të motit, peshës së shoferit dhe shkallës së ndihmës së përdorur).

Shfaq

Ekrani HD i papërshkueshëm nga uji gjithmonë do t’ju tregojë informacion të saktë në lidhje me fuqinë e mbetur të baterisë, distancën e udhëtuar, shpejtësinë e lëvizjes si dhe çdo gabim, edhe në mot me shi ose me erë.

Specifikimet

Emri MS ENERGY MS ENERGY eBike m11
Motor / Motor Shengyi hub motor 250W 30Nm
Zaslon / Display LCD C300
Bateria / Bateria Bateria e litiumit 36V 13Ah
Punjaç / Karikues AC 100V – 230V Smart Charger
Domet / Varg 80 – 100 km
Okvir / Kornizë 21″ L, Aliazh alluminiumi
Vilica / Fork Suntour XCM, Travel: 100m, Lock out
Kutia e marshit të pasme / Derailleur e pasme Shpejtësia RD-M310 8 e Shimano Altus
Leva marshi / Levë Shift Shpejtësia Shimano Altus SL-M315-8R 8
Kazeta / Kaseta LY-1108HFN Freewheel 11-32T
Lanac / Zinxhir KMC X8
Drive / Chainring Prowheel 38T
Frenat / Leva e frenave Levë mekanike E18DG
Frenat e përparme / Frena përpara Tektro frena HD-T275 180mm
Frenat e pasme / Prapa frenave Tektro frena HD-T275 160mm
Goma të jashtme / Goma CST 29 x 2.40
Rrotat / karrota PowerWheel, 29″
Hub i përparmë / qendër e rrotës së përparme Joytech 36H
Hub i pasëm/ Hub i rrotës së pasme Joytech 36H
Žbice / Spokes Çelik pa njolla, i zi
Timon / Dorezë Aliazh alumini, Gjerësia 680mm
Gripi / Gripi Gomë Velo 120mm
Timon lula / Stemë ZOOM 28.6* 31.8*90
Krevat fork / Kufje VP 28.6*44/55*30/H=24.1
Sedilje / Shalë Njeriu SR-Rio
Tubi i ndenjëses / Posta e ndenjëses KSP, Aliazh alumini 350mm
Pedale / Pedals Feimin, aliazh alumini
Ngarkesa maksimale/ Lejohet pesha totale 100 kg
Lloji i biçikletës / Lloji i biçikletës bisht i fortë eMTB
Ndarë:
MS ENERGY eBike m11

Aksesorë

Kush thotë se siguria dhe prirja nuk përzihen që nuk kanë parë aksesorë të MS Energy që do ta kthejnë udhëtimin tuaj në qytet në një përvojë krejt të re që të kap sytë