Biçikletë udhëtimi

MS ENERGY eBike t100

Biçikletë udhëtimi

MS ENERGY eBike t100

120 - 130 km

Fushëveprimi

36 V, 15 Ah

Bateria

MS ENERGY eBike t100 është një biçikletë trekking që është e pajisur me një kuti ingranazhi SHIMANO ACERA dhe një pezullim të parë gait prej 60mm. Gjeometritë interesante dhe gomat e jashtme CST do ta bëjnë udhëtimin tuaj të shkujdesur. Biçikleta vjen me një kornizë alumini të lehtë dhe frena hidroulike PREMIUM TEKTRO. Sigurisht, rehatia dhe projektimi ndihmojnë që kjo biçikletë të jetë qendra e vëmendjes. Me një motor të fuqishëm Ananda M81 dhe një bateri 540Wh, ju mund të shijoni udhëtimin, duke arritur një gamë deri në 130 km (në varësi të konfigurimit të terrenit, kushteve të motit, peshës së shoferit dhe shkallës së ndihmës). Biçikleta vjen me pajisje që përfshijnë fenerë dhe drita të përparme dhe të pasme.

Shfaq

Ekrani HD i papërshkueshëm nga uji ju sjell gjithë gamën e përvojës. Ekrani i papërshkueshëm nga uji nuk ka frikë nga era dhe shiu. Ajo shfaq me saktësi fuqinë e mbetur, kilometrazhin, shpejtësinë në kohë reale dhe informacionin e gabimit, kështu që mund të kuptoni lehtësisht çdo hap të udhëtimit.

Specifikimet

Emri MS ENERGY MS ENERGY eBike t100
Motor / Motor Ananda M81 250W 80Nm
Zaslon / Display Ananda D10
Bateria / Bateria Bateria e litiumit 36V 15Ah
Punjaç / Karikues Karikues i mençur AC 100V – 230V
Domet / Varg 120 – 130 km
Okvir / Kornizë 21″ L, Alumini 6061, saldim i lëmuar
Vilica / Fork Lockout, Udhëtimi: 60mm
Kutia e marshit të pasme / Derailleur e pasme Shpejtësia Shimano Acera 8
Leva marshi / Levë Shift Shpejtësia Shimano Altus 8
Kazeta / Kaseta Rrezja e diellit 11 -34T
Lanac / Zinxhir KMC x8
Drive / Chainring Prowheel, 38T
Frenat / Leva e frenave Tektro HD -T275, alumini
Frenat e përparme / Frena përpara Tetro HD -T275, 180mm
Frenat e pasme / Prapa frenave Tetro HD -T275, 160mm
Goma të jashtme / Goma CST 29″ x 2.10
Rrotat / karrota Aliazh alumini me mur të dyfishtë
Hub i përparmë / qendër e rrotës së përparme Joytech, 32H
Hub i pasëm/ Hub i rrotës së pasme Joytech, 32H
Žbice / Spokes Çelik pa njolla
Timon / Dorezë gjerësia: 680mm Alumini
Gripi / Gripi Gomë Velo 130mm
Timon lula / Stemë ZOOM rregullueshëm 110mm / 41mm
Krevat fork / Kufje 1 -1/8*44/50*30, H:19.9mm
Sedilje / Shalë FS FU-2020-12
Tubi i ndenjëses / Posta e ndenjëses 30.4*350mm,
Pedale / Pedals Wellgo C169
Ngarkesa maksimale/ Lejohet pesha totale 120 kg
Lloji i biçikletës / Lloji i biçikletës Trekking eBike
Ndarë:
MS ENERGY eBike t100

Aksesorë

Kush thotë se siguria dhe prirja nuk përzihen që nuk kanë parë aksesorë të MS Energy që do ta kthejnë udhëtimin tuaj në qytet në një përvojë krejt të re që të kap sytë