Biçikletë qyteti

MS ENERGY eBike c101

Biçikletë qyteti

MS ENERGY eBike c101

Ananda M81 250W 80Nm

Motorri

36 V, 15 Ah

Bateria

MS ENERGY eBike c101 është një biçikletë e qytetit që është e pajisur me një kuti marshi SHIMANO ALTUS dhe pezullim ballor SUNTOUR NEX. Gjeometritë interesante dhe gomat e jashtme CST do ta bëjnë makinën tuaj rreth qytetit të shkujdesur. Biçikleta vjen me një kornizë alumini të lehtë dhe frena hidraulike premium TEKTRO HD -T275. Sigurisht, rehatia dhe projektimi ndihmojnë që kjo biçikletë të jetë qendra e vëmendjes. Me një motor të fuqishëm ANANDA M81 me 80 Nm dhe një bateri LG prej 504 Wh, ju mund të shijoni vozitjen dhe të arrini një gamë deri në 130 km (në varësi të konfigurimit të terrenit, kushteve të motit, peshës së shoferit dhe shkallës së ndihmës). Biçikleta vjen me pajisje që përfshijnë fenerë dhe drita të përparme dhe të pasme.

Shfaq

Ekrani HD i papërshkueshëm nga uji ju sjell gjithë gamën e përvojës. Ekrani i papërshkueshëm nga uji nuk ka frikë nga era dhe shiu. Ajo shfaq me saktësi fuqinë e mbetur, kilometrazhin, shpejtësinë në kohë reale dhe informacionin e gabimit, kështu që mund të gjurmoni me lehtësi çdo hap të udhëtimit.

Specifikimet

Emri MS ENERGY MS ENERGY eBike c101
Motor / Motor Ananda M81 250W 80Nm
Zaslon / Display Ananda LCD D10
Bateria / Bateria Bateri lithium 36V 14Ah LG
Punjaç / Karikues Karikues i mençur AC 100V – 230V
Domet / Varg 120 – 130 km
Okvir / Kornizë 21″ L, Alumini 6061, saldim i lëmuar
Vilica / Fork Suntour NEX, udhëtim 60mm
Kutia e marshit të pasme / Derailleur e pasme Shpejtësia RD-M310 8 e Shimano Altus
Leva marshi / Levë Shift Shpejtësia Shimano Altus SL-M310 8
Kazeta / Kaseta Sunrace CSM55-8AV 11-34T
Lanac / Zinxhir KMC X8 EPT
Drive / Chainring Prowheel, 34T
Frenat / Leva e frenave Tektro HD -T275, alumini
Frenat e përparme / Frena përpara Tetro HD -T275, 180mm
Frenat e pasme / Prapa frenave Tetro HD -T275, 160mm
Goma të jashtme / Goma CST C1698 27.5″ x 1.75″
Rrotat / karrota Aliazh alumini me mur të dyfishtë, 36H
Hub i përparmë / qendër e rrotës së përparme Moudus MD-JA159F, 36H
Hub i pasëm/ Hub i rrotës së pasme Modus MD-JA259R, 36H
Žbice / Spokes Çelik pa njolla
Timon / Dorezë gjerësia: 680mm Alumini
Gripi / Gripi Gomë Velo 130mm
Timon lula / Stemë Zmadhim, aliazh alumini
Krevat fork / Kufje 28.6*44-55*30, H=24.1 mm
Sedilje / Shalë SR -Rio Unisex
Tubi i ndenjëses / Posta e ndenjëses 30.4*350mm, aliazh alumini
Pedale / Pedals Wellgo, plastike+gomë
Ngarkesa maksimale/ Lejohet pesha totale 120 kg
Lloji i biçikletës / Lloji i biçikletës Qyteti eBike
Ndarë:
MS ENERGY eBike c101

Aksesorë

Kush thotë se siguria dhe prirja nuk përzihen që nuk kanë parë aksesorë të MS Energy që do ta kthejnë udhëtimin tuaj në qytet në një përvojë krejt të re që të kap sytë