Biçikletë qyteti

MS ENERGY eBike c500

Biçikletë qyteti

MS ENERGY eBike c500

25 km/h

Maks. Shpejtësia

36 V, 15 Ah

Bateria

Motoçikleta e qytetit MS ENERGY eBike c500 është e pajisur me një kuti ingranazhi SHIMANO ALTUS, një suspension 100mm përpara dhe një tub ndenjësesh me suspension, gjë që e bën udhëtimin tuaj më se të rehatshëm. Biçikleta është e pajisur me një motor të jashtëzakonshëm BAFANG M200 qendror që arrin një moment 65Nm rrotullues. Biçikleta vjen me një kornizë alumini të lehtë dhe frena hidraulike premium TEKTRO HD -T275. Bateria LG 16Ah ju lejon të keni një gamë deri në 160 km (varet nga konfigurimi i terrenit, kushtet e motit, pesha e shoferit dhe shkalla e ndihmës). Biçikleta vjen me pajisje që përfshijnë fenerë dhe drita të përparme dhe të pasme.

Ekrani

Ekrani HD i papërshkueshëm nga uji ju sjell gjithë gamën e përvojës. Ekrani i papërshkueshëm nga uji nuk ka frikë nga era dhe shiu. Ajo shfaq me saktësi fuqinë e mbetur, kilometrazhin, shpejtësinë në kohë reale dhe informacionin e gabimit, kështu që mund të gjurmoni me lehtësi çdo hap të udhëtimit.

Specifikimet

Model Gratë e qytetit të lartë (madhësia M, madhësia L)
Emri MS ENERGY MS ENERGY eBike c500
Motor / Motor Bafang M200, 250W motor i mesëm 65Nm
Zaslon / Display Bafang LCD, asistim shpejtësie 5 nivel
Bateria / Bateria Bateria 36v 16Ah LG
Punjaç / Karikues AC 100V – 230V Smart Charger
Domet / Varg 150 – 160km
Okvir / Kornizë 17 «S / 19» M, alumini 6061, saldim i lëmuar
Vilica / Fork Lockout, Udhëtimi: 100mm
Kutia e marshit të pasme / Derailleur e pasme Shpejtësia Shimano Altus 8
Leva marshi / Levë Shift Shpejtësia 8 Shimano ASLM3158RC
Kazeta / Kaseta Shimano Tourney CSHG2008 11-32T
Lanac / Zinxhir KMC z7
Drive / Chainring Bafang CW B1. A1, 38T
Frenat / Leva e frenave Tektro HD -T275, alumini
Frenat e përparme / Frena përpara Tetro HD -T275, 160mm
Frenat e pasme / Prapa frenave Tetro HD -T275, 160mm
Goma të jashtme / Goma CST C1446 28″ x 1.75
Rrotat / karrota Aliazh alumini me mur të dyfishtë
Hub i përparmë / qendër e rrotës së përparme 36H, çlirim i shpejtë 115mm
Hub i pasëm/ Hub i rrotës së pasme 36H, 8 kaseta shpejtësie, çlirim i shpejtë
Žbice / Spokes Çelik pa njolla
Timon / Dorezë gjerësia: 660mm Alumini
Gripi / Gripi Gomë 130mm
Timon lula / Stemë ZOOM rregullueshëm 110mm / 41mm
Krevat fork / Kufje 1 -1/8*44/50*30, H:19.9mm
Sedilje / Shalë FS FU-2020-12
Tubi i ndenjëses / Posta e ndenjëses ZOOM 350mm, modeli i pezullimit
Pedale / Pedals Wellgo C169
Ngarkesa maksimale/ Lejohet pesha totale 120 kg
Lloji i biçikletës / Lloji i biçikletës Qyteti eBike
Ndarë:
MS ENERGY eBike c500

Aksesorë

Kush thotë se siguria dhe prirja nuk përzihen që nuk kanë parë aksesorë të MS Energy që do ta kthejnë udhëtimin tuaj në qytet në një përvojë krejt të re që të kap sytë